Aktuality

 

27.11.2014 LEADER FOX – info

logo_leader_fox_14 Právě vybalujeme kola značky LEADERFOX. Před Vánocemi již u nás můžete najít dětská kola velikostí 14″ – 24.“ Ke kolům je možné dokoupit celou řadu doplňků.

 

 

24.11.2014 NOVÁ KOLA ALPINE

alpina_logo K dnešnímu dni jsme pro Vás naskladnili novou kolekci kol ALPINA. Jedná se o modelovou řadu kol horských, trekingových a dětských.

 

 

20.11.2014 NOVÁ KOLA KELLYS

kellys_logo_horizontal_cmyk Vážení zákazníci, právě jsme pro Vás naskladnili horská kola Kellys, modely roku 2015. Proč nemít pod stromečkem na vánoce 2014, nové kolo z produktů příštího roku 2015? Neváhejte a navštivte naši kamenou prodejnu.

 

 

14.11.2014 PÁNSKÉ A DÁMSKÉ ZIMNÍ BUNDY

347764-nf-1- Od dnešního dne máme na naší prodejně zimní bundy NORTHFINDER.  Je to značka sportovního a volnočasového oblečení, která neklade omezení. Je volbou svobodné a přirozené osobnosti. Oblečení Northfinder spojuje mladickou dravost s dospělou elegancí, jejímž důkazem je masová oblíbenost těchto perfektních oděvních kousků. K dokonalosti přispívá především vynikající kvalita, detailní zpracování a cenová dostupnost.

 

 

11.11.2014 BRUSLE, FLORBALL, HOKEJKY

LOGO_centre Z volnočasových aktivit právě vytahujeme z krabic nové hokejky, brusle, které jsou v dostupné cenové kategorii. Dále florbalové hokejky a sálovou obuv.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress